Wirtualna adopcja

Nie zawsze możesz zaadoptować zwierzę.

Nie zawsze musisz adoptować zwierzę, by poprawić jego los.

Możesz mu pomóc na odległość.

Jeżeli chcesz pomóc zwierzętom w schronisku „Kundelek”, możesz zaadoptować zwierzaka wirtualnie. Wirtualna adopcja to inaczej adopcja na odległość, polegająca na umownym wybraniu psa lub kota spośród zwierząt starszych, kalekich  lub  wymagających długotrwałego leczenia.

Dla wielu z nich jest to jedyna adopcja w ich życiu. Po dokonaniu wyboru psa/kota należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i wysłać na adres mailowy: biuro@rsoz.org. Po dokonaniu pierwszej opłaty zdjęcie zwierzaka zostanie umieszczone w albumie wirtualnej adopcji. Umieszczane są również imię i nazwisko wirtualnego opiekuna.

Regulamin adopcji wirtualnej w schronisku Kundelek

1. Wybierz zwierzę, którym chcesz się zaopiekować, ze zwierząt w zakładce „Zwierzęta do adopcji”.

2. Wypełnij formularz_wirtualna_adopcja i prześlij go na adres biuro@rsoz.org, deklarując dowolną comiesięczną wpłatę na rzecz wybranego przez siebie psa/kota.  

3. Ustaw stały przelew na konto: 

85 1500 1100 1211 0005 2895 0000.

W tytule przelewu należy wpisać: wirtualna adopcja [imię psa/kota].

4. Jeśli zdecydujesz się na wirtualną adopcję któregoś z naszych zwierząt, umieścimy na naszej stronie internetowej twoje dane wraz ze zdjęciem wybranego przez ciebie zwierzaka, w momencie otrzymania przez nas potwierdzenia z banku o wpłacie.

5. Adopcją wirtualną chcemy zainteresować również zakłady pracy, firmy, szkoły, ale także osoby prywatne i grupy przyjaciół. Zakłady pracy, firmy, poprzez adopcję wirtualną nie tylko integrują pracowników, ale też budują pozytywny wizerunek swojej firmy w środowisku. 

6. Jeżeli zechcesz poznać swojego podopiecznego – możesz (o ile stan zdrowia zwierzęcia na to pozwala) odwiedzić go, zabrać na spacer, spędzić z nim czas.

7. W przypadku znalezienia  podopiecznemu nowego domu powiadomimy Cię oczywiście o tym mailowo, a Ty możesz objąć tą formą opieki kolejne zwierzę.

8. Pamiętaj też, by zgłosić nam, jeśli nie będziesz w stanie dłużej płacić na utrzymanie swojego podopiecznego. Być może ktoś inny go wybierze i obejmie pupila wirtualną opieką.

9. Objęcie wirtualną adopcją skrzywdzonego zwierzaka to nie tylko dobry uczynek, ale także doskonały sposób na ocieplenie swojego wizerunku.

Search this website